Çin soğuk rulo şekillendirme makinesi Üretici
Jiangyin Dingbo Teknoloji Ltd.Şti.

Rulo şekillendirme makinesi üretiminde profesyonel

Haberler

October 29, 2020

20201023 Nakliye yükleme Otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi

20201023 Nakliye yükleme Otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi

Otokorkuluk Rulo Şekillendirme Makinesi, W kiriş korkuluğu yapabilir, ayrıca makara istasyonlarını değiştirmeden bir makinede iki dalga veya üç dalga profili olarak tasarlanabilir.

Çalışma akışı: Bobin açıcı - besleme - tesviye - delme - rulo şekillendirme - kesme - çıktı.

Delme kısmı hakkında, bu makine Ön delme, bu makine delikleri delmek için pres makinesini kullanıyor ve ayrıca isteğe bağlı başka bir Hidrolik delme seçeneğimiz var, müşteri seçimine kadar.

Vites kutusunu şanzıman olarak seçiyoruz.PLC kontrol sistemi, ünlü Çin markasını veya Japon markasını seçiyoruz.Normalde maksimum malzeme kalınlığı 2-4 mm arasındadır ve rulo şekillendirme hızı 10 m / dakikaya kadar.

Otoyol korkulukları, trafik ve çalışma alanları arasında görsel ve fiziksel bir bariyer sağlar.Rıhtım alanlarında, koridorlarda, özel ekipman çevresinde, forklift veya diğer mobil ekipmanlardan kaynaklanan kazalara karşı koruma sağlamak için kullanılır.Ekipman ve envanterdeki maliyetli hasarı azaltın.

hakkında en son şirket haberleri 20201023 Nakliye yükleme Otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi  0hakkında en son şirket haberleri 20201023 Nakliye yükleme Otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi  1

İletişim bilgileri